Bio Maya Maskesi Ürün Görseli

Bio Maya Maskesi Nedir? Kullanımı Detayları

Vitamin bakımından çok zengin olan bu Bio Maya bakım maskesi, cilde yenileyici ve besleyici bir özelik sunuyor. Yaşlanma karşıtı olarak da bilinirken, yine hücre yenilenmeleri ile birlikte cildinize kullanım süresince destek olmaktadır. Cildin ihtiyaç duyacağı protein miktarını içerisinde barındırırken, protein desteği de vermektedir. Cilt kuruluğu yaşayanlar eğer ki öteki nemlendirici ürünlerden yarar göremediyse, maya maskesi yahut argan yağı sizler için uygun olabilmektedir. Yine bu maskenin ciltte oluşması mümkün olan bakteri durumlarını da ortadan kaldırdığı biliniyor. Peeling tesiri yapması ile pek çok kadının tercihlerinden olurken, tüylenme gibi bir vaziyet da söz mevzusu değildir.

bio-maya-maskesi-nedir-kullanimi-detaylari

Bio Maya Maskesi Kullanımı

Sorunlu olan bölgeyi ılık su ile birlikte yıkayınız. Az miktar krem alın ve sorunlu olan bölgeye eşit biçimde sürünüz. Minimum 15 dakika beklettin kalıcı etki için bu prosedürü günde minimum iki kere tekrarlayınız.

B6 Vitamini: B6 vitamini eksikliğinin cilt üzerindeki emareleri cildin aşırı kuruması ve sivilcelerin artmasıdır. Maya maskesi düzenli olarak kullanıldığında içerdiği B6 vitamini ile kuruluğu önler ve sivilce oluşumunu engeller.

B2 Vitamini: öteki adı “riboflavin” olan B2 vitamini yeni cilt hücresi üretimini tetikleyerek cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bu vitamin bununla beraber dermatit ve egzama şeklinde cilt problemlerının tedavisinde kullanılan merhemlerin içinde de bulunmaktadır. Sizler de bir çok konuda sizlere yardımcı olacak Bio Maya bakım maskesi sipariş edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )