Bio Maya Maskesi Ürün Görseli

Cilt ve Saçlar İçin Doğru Maske Nedir?

Cilt ve Saçlar İçin Doğru Maske Nedir?

Dünya üzerinde birçok insan cildindeki sivilce, siyah nokta, kuruluk ve kırışıklık gibi durumlar ile uğraşır. Böyle durumlarda ortaya çıkan ve birçok kişi tarafından kullanılan bio maya maskesi ile ciltte bulunan sivilce, siyah nokta gibi sorunlar ile mücadele etmek ve kırışıklık gibi sorunlara çare bulmak kolaylaşır. İnsanların daha pürüzsüz bir cilde sahip olmasını sağlayan, cildi besleyen, temizleyen ve yumuşatan bu krem sayesinde ciltte bulunan lekelerin de temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu yönü ile birçok kullanıcısı olan kremin dünya üzerinde oldukça büyük bir kullanıcı kitlesi olmaktadır. Cildin yanında saçlara da uygulanabilen bu maske ile birçok kişi cildinin yenilenmesini sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Cilt için kullanımında cildin temiz olmasına dikkat edilmeli. Sürülmek istenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür ve 15 dakika sonra ciltten çıkarılır. Daha sonra su ile durulanır. Saçlar için ise saç diplerine sürülmesi gerekir. Bu esnada saçlara zarar vermemek gerekir. Sürüldükten sonra saç streç film ile kaplanır. 30 ila 40 dakika sonra soğuk su ile durulanır. Bu iki işlemi de 2 günde 1 kez yapmak yeterlidir.

İçeriği Nedir?

%100 bitkisel ve doğal bir içeriğe sahip olan bio maya maskesi, herhangi bir yan etki oluşturmayan özel bir maskedir. Özellikle cildin nemlendirilmesinde etkili olan bu ürün sayesinde çok daha iyi bir görünüme sahip olunur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )